INDEGRA progenera s.r.o.

Logo | INDEGRA progenera s.r.o.

Workshop zaměřený na typologii osobnosti

Každý má své osobní preference, na základě kterých určitým způsobem jedná a komunikuje. My se s nimi během workshopu seznámíme.

Podíváme se společně na osobnostní typologii, poznáme lépe sami sebe a to, co můžeme dělat pro to, aby naše komunikace s ostatními byla co nejjednodušší, nejúčinnější a nesla ovoce.

Tyto znalosti můžete využít jak v běžném životě – v komunikaci s partnerem, přáteli, rodinou – tak i v práci s kolegy nebo nadřízeným.

Během workshopu se můžete těšit v první řadě na zábavu, uvolněnou atmosféru a samozřejmě na praktické tipy, jak co nejefektivněji komunikovat.

Komunikuj efektivně | INDEGRA progenera s.r.o.
Pro kohokoliv, kdo má zájem na sobě pracovat

Co nás čeká

Přihláška na workshop


Seznamte se s lektorkou

Radka Lišková | INDEGRA progenera s.r.o.

Radka Lišková

Zdravím, 

mé jméno je Radka, již několik let se pohybuju v oblasti personalistiky a mojí vášní je hlavně osobní rozvoj a vzdělávání lidí. Pravidelně vedu workshopy, kurzy, přednášky na různá témata a nabízím i individuální konzultace zaměřené na tzv. softskills (komunikace, spolupráce, prezentační dovednosti, osobnostní typologie, manažerské dovednosti atd…). 

Co mě na tom baví? To, že mohu lidi kolem sebe inspirovat a pomoci jim v rámci jejich osobního nebo kariérního rozvoje. Ráda sdílím svoje zkušenosti, znalosti a to, co se mi osvědčuje v praxi. Vytvářím nové koncepty vedení workshopu a předávání informací tak, aby to bylo pro účastníky zábavné a poučné. Základem jste pro mě VY a to aby čas, který se mnou strávíte, dával smysl hlavně VÁM!