INDEGRA progenera s.r.o.

Na začátku každé úspěšné spolupráce je osobní setkání, při kterém zjistíme, co vše pro Vás můžeme a umíme udělat. Těšíme se na Vás.

INDEGRA progenera s.r.o.

Vznikli jsme spojením odborníků s dlouholetou praxí v daných oborech.  Chceme uplatnit a předat své zkušenosti a zároveň vnést do (byznysu více nadhledu, lidskosti a slušnosti)

Zabýváme se krizovým řízením firem, realitními službami se specializací na investiční nemovitosti a komplexní správou dotací. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a v rámci spolupráce je pro nás důležitá oboustranná spokojenost.

Působnost naší společnosti je zejména v Karlovarském kraji, ale i v celé ČR či zahraničí, kde nabýváme mj. znalosti, odbornost a zkušenosti. Je pro nás důležité zvyšování kvalifikace, díky které se můžeme držet nových trendů či nové trendy nastavovat a nabízet v rámci naší činnosti.

Dlouhodobým cílem společnosti je rozšiřování činnosti při zachování a zvyšování kvality nabízených služeb. 

„Chceme vytvořit stabilní a silnou společnost, která bude umět v Karlovarském kraji nabídnout zajímavé pracovní pozice a bude nedílnou součástí regionálního rozvoje.“

Josef Düringer

zakladatel společnosti

Empatie

Umíme se vcítit do potřeb našich klientů

Inovace

Vytváříme a zavádíme nové funkční postupy

Vize

Vidíme a vnímáme souvislosti k úspěšnému dosažení cíle

Komunikace

Rádi komunikujeme i nasloucháme

STRATEGIE

Plánujeme dlouhodobě, komplexně a efektivně

 

Garance

S jistotou nabízíme to, co umíme

Náš tým

Josef Düringer | INDEGRA progenera s.r.o.
Mgr. Josef Düringer, PhD.
jednatel

Mým hlavním cílem je regionální rozvoj a strategický management firem a organizací s tím úzce souvisí. Služby v oblasti realit jsou mým koníčkem. Obecně miluji pokrok a výzvy, které se zdají být nepřekonatelné.

Radka Lišková | INDEGRA progenera s.r.o.
Radka Lišková
HR specialist | lektor

Mé zkušenosti spočívají v řízení lidských zdrojů a všichni víme, že dobrá péče o zaměstnance je jeden ze základních stavebních kamenů vedoucích k úspěchu. Proto miluju to, co dělám a že toho není málo. 

Andrea Pfeifferová | INDEGRA progenera s.r.o.
Mgr. Andrea Pfeifferová
PR specialist | graphic & web designer

Tvůrčí činnost je můj denní chléb. Baví mě vymýšlet a vytvářet firmám novou funkční tvář, dávat sílu projektům, které za to stojí a propojovat příležitosti s příležitostnými.