INDEGRA progenera s.r.o.

Čím jasnější máte představu o tom co chcete, tím rychleji toho dosáhnete / Brian Tracy

Realitní služby investiční projekty

Nabízet služby v oblasti realit nás zkrátka baví. Je to pestrá činnost, kde každá nemovitost je něčím zajímavá a setkání s každým klientem je obohacující a povzbuzující.

V oblasti realitního trhu máme více jak desetileté zkušenosti a tyto zkušenosti chceme nabídnout i Vám prostřednictvím našich služeb. Nabízíme komplexní služby od poradenství, zprostředkování prodeje nemovitostí, vyhotovení smluv po interiérový design a drobné stavební práce a úpravy.

Naší specializací jsou však zejména investiční nemovitosti, kdy umíme propojit prodej lukrativních investičních neveřejných nabídek s konkrétní představou investora. 

Jste-li investor, který chce koupit perspektivní investiční nemovitost, nebo máte-li zajímavou investiční nemovitost, kterou chcete nabídnout k prodeji, určitě se nám ozvěte. Kvalita nabízených služeb a diskrétnost je pro nás samozřejmostí.

1

Chcete koupit, nebo prodat investiční nemovitost? Můžete nám zavolat, napsat email, či vyplnit kontaktní formulář

2

Společně zkonzultujeme Vaše představy a nabídneme nejvhodnější nemovitost, či najdeme vhodného investora

4

Celým procesem nákupu či prodeje Vás provedeme. Zpracujeme investiční analýzu a zařídíme veškerou administrativu i právní služby.

3

V nabídce investičních nemovitostí máme investiční byty, bytové domy, stavební pozemky, zemědělskou a ornou půdu, lesy,  developerské projekty, hotely, penziony, průmyslové objekty aj.

5

1+2+3+4=5

Jste šťastný majitel nemovitosti a nebo jste nemovitost úspěšně prodal. Tímto naše služby nekončí a nabídneme Vám veškerý následný potřebný servis

1
Chcete koupit, nebo prodat investiční nemovitost? Můžete nám zavolat, napsat email, či vyplnit kontaktní formulář
2
Společně zkonzultujeme Vaše představy a nabídneme nejvhodnější nemovitost, či najdeme vhodného investora
3
V nabídce investičních nemovitostí máme investiční byty, bytové domy, stavební pozemky, zemědělskou a ornou půdu, lesy,  developerské projekty, hotely, penziony, průmyslové objekty aj.
4
Celým procesem nákupu či prodeje Vás provedeme. Zpracujeme investiční analýzu a zařídíme veškerou administrativu i právní služby.
5
1+2+3+4=5 Jste šťastný majitel nemovitosti a nebo jste nemovitost úspěšně prodal. Tímto naše služby nekončí a nabídneme Vám veškerý následný potřebný servis

Nabídka SLUŽEB

V rámci realit nabízíme komplexní služby, řešení i poradenství. 

Důležitý je pro nás výsledek a tím je spokojený klient.

INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI

Jsem investor a chci koupit nemovitost

V nabídce investičních nemovitostí máme momentálně investiční byty, bytové domy, stavební pozemky, zemědělskou a ornou půdu, lesy,  developerské projekty, hotely, penziony, průmyslové objekty a mnoho dalšího. Cena jednotlivých nemovitostí je od 1Mil do 1Mld Kč. Jedná se z velké části o neveřejné investiční nabídky.  

 

Chci prodat nemovitost a hledám investora 

Spolupracujeme s investory z celé České Republiky i ze zahraničí. Máte-li na prodej zajímavou nemovitost, určitě nás zkontaktujte a probereme možnosti a představy o prodeji Vaší nemovitosti. 

 

Zajištění veškeré administrativy, právního servisu a diskrétnosti jsou pro nás samozřejmostí

FINANCOVÁNÍ

Chcete koupit nemovitost, ale své peníze si raději ponecháte jako případnou rezervu? Jsme schopni Vám zprostředkovat financování nákupu nemovitosti, a to z bankovního i nebankovního sektoru. Společně prokonzultujeme možnosti a následně Vám předložíme několik nabídek a Vy si vyberete tu, která Vám vyhovuje nejvíce.

Správa nemovitostí

Ne každý majitel nemovitosti, či investor má vždy čas na to, aby se staral a spravoval své nemovitosti. Proto pro naše klienty zařizujeme i správu nemovitostí vč. veškeré administrativy a péče jak o případné nájemníky, tak i o technický stav nemovitosti. Zajistíme bezproblémový chod Vaší nemovitosti a dohlédneme na včasné odstranění překážek, které by mohli bránit v užívání.

Stavební a údržbářské práce

Každý kdo chtěl v poslední době rekonstruovat nemovitost, tak se přesvědčil, že sehnat kvalitního řemeslníka, který má navíc čas, je nadlický úkol. I my jsme se o tom přesvědčili. Proto pro potřeby našich klientů máme nasmlouvaný řemeslníky, které jsme si ověřili na vlastní kůži.

Můžeme Vám nabídnout zednické a sádrokartonářské práce, elektroinstalační práce, instalatérské práce,  terénní a zahradní úpravy.

 

Konzultace a návrh řešení pro naše klienty je vždy zdarma.

interiérový design

.. je dnes čím dál více populární a žádaná služba. V rámci prodeje nemovitostí jsme se přesvědčili, že klienti chtějí poradit i s následnou rekonstrukcí, či s vybavením svého nového bytu, domu, kanceláře, či penzionu a hotelu.

V rámci interiérového designu nabízíme poradenství a realizaci od vizualizace  po návrh konkrétního řešení.

Aktuální poptávky

Prodáváte, či hledáte ke koupi nemovitost? Obojí je správně. Umíme propojit představy investorů s nabídkami majitelů. Zajištění veškeré administrativy, právního servisu a diskrétnosti jsou pro nás samozřejmostí. 

Pro naše klienty hledáme níže uvedené nemovitosti. Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle 606 667 098 či emailu info@indegra.cz.

Pozemek Praha beroun

Pro našeho klienta hledáme pozemek určený na výstavbu průmyslové haly. Pozemek by se měl nacházet mezi Prahou a Berounem, podél dálnice D5, nebo v její těsné blízkosti. Velikost pozemku přibližně 1000 m².

investiční nemovitost praha

Pro přímého investora hledáme investiční nemovitost před rekonstrukcí. Nemovitost by měla být nejlépe bývalý penzion, či rodinný dům, který je vhodný k přestavbě na bytové jednotky. Dále činžovní dům, či kancelářský komplex před rekonstrukcí.

obchodní dům

Pro investiční skupinu hledáme obchodní dům na lukrativním místě. 

kancelářský komplex

Pro investiční skupinu hledáme kancelářský komplex na lukrativním místě. 

byt cheb

Pro zájemce hledáme útulný byt nejlépe po rekonstrukci o dispozici 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk. Lokalita Cheb a okolí.

hotel, lázeňský dům

Investor poptává vhodný objekt pro vybudování seniorské residence s nadstandardní péčí.

bytový dům

Pro investiční skupinu hledáme bytový dům na lukrativním místě. 

Garáž

Pro našeho klienta hledáme garáž na Sokolovsku.

Solární a větrný park

Pro investora hledáme energetický park v podobě solárních či větrných elektráren.

Pozemek čerpací stanice

Pro našeho klienta hledáme pozemky pro výstavbu čerpacích stanic na pohonné hmoty. Ideálně v blízkosti měst, obcí a dopravní infastruktury.

Rodinný dům

Pro našeho klienta hledáme rodinný dům vhodný k přestavbě na bytové jednotky.

Dále rodinný dům nebo komerční prostor vhodný k provozování obchodu a zároveň s možností vybudování oddělených bytových jednotek.

Byty Praha

Pro našeho klienta poptáváme vhodné byty o dispozici 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk. Byty mohou být v družstevním či osobním vlastnictví. Preferujeme zrekonstruované či částečně zrekonstruované bytové jednotky.